Czy dobrze jest rezerwować wyjazd na wakacyjny urlop first minute?

Egipt, wakacje w Egipcie
W najmniej przyjaznych pogodowo miesiącach roku nostalgicznie czekamy na wiosnę i lato. Długie, pełne słońca dni wzbudzają energię do życia nawet po ciężkim dniu w pracy i chętniej planujemy spędzanie wolnego czasu poza domem. Choć za oknem jest nieustannie chłodno, szaro i ponuro jest to wyborny czas na zaplanowanie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?

eccoholiday. biuro podróży
Rezerwacja wypoczynku w malowniczym miejscu, z dużym wyprzedzeniem czasowym, ma sporo pożytku. Biura podróży wyprzedzają się w pomysłach na wakacje first minute w biurze Eccoholiday. Do wcześniejszej rezerwacji zachęcają także promocje, które w klasycznej ofercie są nadprogramowo płatne, np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Także odpłatność za zarezerwowanie wczasów też może podlegać promocji. W takim wypadku jednak obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, gdyż liczba wczasów w promocji może być ograniczona , bądź bardzo krótkim terminem na rezerwację.

Dlaczego first minute?
Poza wieloma promocjami cenowymi, na rzecz wakacji first minute występuje niemało innych pozytywnych aspektów. Tworząc plan wczasów dużo wcześniej możemy wybrać sobie w pracy najlepszy termin bez współzawodnictwa z koleżeństwem z pracy, którzy nie myślą jeszcze o tegorocznych wakacjach. Ponadto, jeżeli nie dysponujemy wolną sumą niezbędną do opłacenia wybranej oferty wakacyjnej, możemy zapłacić za nią w ratach. Owa opcja płatności cieszy się rosnącą popularnością wśród klientów biur podróży. Pieniądze przesyła się w ratach , na konto wskazane przez biuro podróży. Termin w którym ostatnia transza powinna wpłynąć na rachunek ustalany jest z góry i odnotowywany w umowie.

wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Nie należy zapominać o najważniejszej zalecie wakacji first minute- o szerokim wyborze ofert. Kiedy zima zamieni się w wiosnę, a temperatury za oknem przypomną o rychło nadchodzącym lecie, do biur podróży zawitają olbrzymie tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie pomyśleli o wcześniejszej rezerwacji, będą musieli zadowolić się tym co zostało i pogodzić się z okrojonymi terminami wyjazdów w wybrane miejsce na letnie wojaże.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes