Egipt jest ciągle znakomitą destynacją!

egipt
Świat jest zbyt łatwy, abyśmy musieli siedzieć tylko w ojczyźnie. Naturalnie i u nas nie brakuje niesamowicie wielu ślicznych miejscówek, ale jeżeli mamy tylko kasę, paszport i trochę wolnego, z całą pewnością powinniśmy mocno docenić wyjazdy za granicę. A zresztą ciężko przekonywać ludzi do wyjeżdżania – to znaczy w 2013 roku wypoczywało poza Polską najwięcej Polaków w naszej historii. To świetnie pokazuje, że tak naprawdę biuro podróży w jakimś z miast naszego kraju to strzał w dziesiątkę. Choć naturalnie nie ma sensu poruszyć w tym artykule tematów biznesowych. Przydałoby się chociażby na chwilę zrelaksować się, wreszcie zapomnieć o kasie.

eccoholiday
Wyśmienitą destynacją dla zwykłego Kowalskiego jest niewątpliwie Egipt. Zapewne niektórzy ludzie rzekną, że przecież tak czy siak nie ma bardziej oklepanego miejsca na odpoczynek, niźli Egipt (więcej na temat). Jednakowoż trzeba wiedzieć, iż często sytuacja jest taka, że to co nieco bardziej oklepane, jest najlepsze. Przecież last albo first minute w Egipcie to bardzo dobra szansa na wypoczynek w bądź co bądź orientalnym państwie, lecz jednakowoż za dosyć nieduże pieniądze. Oferty first minute możesz znaleźć pod tym linkiem. Pewnie jest wielu ludzi, których tak czy siak nie stać na nawet weekend nad Bałtykiem, ale ogólnie ciężko powiedzieć, że dla miłośników zagranicznych wojaży można zaoferować coś dużo tańszego, aniżeli Egipt.

W zasadzie Egipt to idealna destynacja – mili ludzie, choć z pewnością traktują podróżnych jak skarbonki: głównie turyści z Rosji ich tak rozpieścili, dosyć niewielkie ceny, pyszne jedzonko, perfekcyjna pogoda oraz dużo zabytków w klasie 0 sprawiają, że Egipt być może nie jawi się nam jak raj – jest zbyt biednie oraz brudno, lecz tak czy sial jeżeli nie jesteśmy snobami, którym tylko Meksyk czy Malediwy w głowie, pewnie będziemy pod wielkim wrażeniem!

egipt
Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele osób dopytuje się czy w ogóle jest sens rezerwować first czy last minute – głównie obawiamy się o własne bezpieczeństwo. No cóż – tak naprawdę odpoczynek w Egipcie jest bezpieczny. Wiadoma sytuacja – kierowcy jeżdżą jak szaleni, ale przecież pewnie nie ma zbyt wielu Polaków, którzy wypożyczają samochód na miejscu. A poza tym, chociaż sytuacja polityczna na obszarze Egiptu mocno się zmieniła, chyba na gorsze, to jednak w dalszym ciągu przeciętny turysta nie musi obawiać się o własne bezpieczeństwo. Chociaż należy zachować ostrożność.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes