Co każda pani powinna posiadać w szafce na lato?

kobieta w pareo
Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego zdecydowanie nadszedł odpowiedni czas na odświeżenie swojej garderoby. Takie przeglądy szafy dobrze jest robić co najmniej dwa razy w roku – zimą oraz na lato. Wówczas nadchodzi odpowiedni czas na zapakowanie niepotrzebnych ubrań na dno szafy oraz wyjęcie tych, które nadają się na nadchodzący sezon. Wtedy dobrze dokonać przegląd garderoby i sprawdzić, które ciuszki wymagają naprawy. Wiele ciuszków bez wątpliwości będzie wymagało również wyprania i wysuszenia. Jeśli jednak tylko zastosujesz się do tych paru zwykłych wskazówek, na pewno stan Twojej garderoby będzie o wiele lepszy niż dotychczas. Oczywiście zawsze na początku zimowego sezonu większość dziewczyn wybiera się również na zakupy.

pareo
Autor: Procsilas Moscas
Źródło: http://www.flickr.com
To przywilej prawie każdej dziewczyny – nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że zakupy zazwyczaj poprawiają humor. Jeżeli w dodatku zakupi się jakieś ciuchy na zbliżający się sezon, można powiedzieć, iż jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Co zatem powinno znaleźć się w szafie każdej kobiety świetnie przygotowanej na lato? Jeśli wybierasz się nad morze, obowiązkowym elementem wyposażenia Twojej walizki niewątpliwie musi być nowy strój kąpielowy (link do oferty). Fajnie dobrać do niego dopasowane pareo – fantastycznie sprawdzi się jako ochrona na plecy przed chłodem, a poza tym świetnie potrafi zakryć pewne niedoskonałości figury.

Eleganckie pareo to właściwie pozycja obowiązkowa na letniej liście zakupów. Warto kupić także jakąś fajną letnią sukienkę – jak co roku w modzie na pewno będą mocne kolory oraz ciekawe wzory. Pod taką sukienkę najczęściej warto założyć stringi damskie (więcej tu: http://www.jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.html), które świetnie podkreślą sylwetkę, nad którą pracowałaś przez ostatnie miesiące. Niezależnie od tego, co kupisz, pamiętaj o jednym – zawsze wybieraj te ciuchy, w których będziesz się seksownie czuła. Ślepe podążanie za modą jeszcze nigdy nie wyszło na dobre, a lato to okres, kiedy głównie to Ty powinnaś czuć się lekko. Zadbaj o dobry humor i spraw sobie jakiś letni element stroju, a niewątpliwie nie będziesz tego żałowała.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes