Dokąd polecieć na letni wakacje w 2014 roku?

Do wakacji, gotowi, start!
Jedni z nas preferują wyjazd na ferie do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, inni zaś chociaż na krótką chwilę poczuć na własnej skórze cudowne gorące promienie słoneczne. Powszechnie wiadomo też, że okres zimowy to także doskonały czas na zaplanowanie nadchodzących wakacji, z tego też powodu zainteresowanie najpopularniejszymi celami turystycznymi intensywnie rośnie, a za nim intensywny ruch na serwisach internetowych najlepszych touroperatorów.

eccoholiday

Warto zwrócić uwagę na nowości na nadchodzący sezon wakacyjny i zrobić tańszą rezerwację w najdogodniejszym terminie .

W jakie miejsca pojadą nasi rodacy w tym roku?
Niezmiennie sporym wzięciem cieszą się oferty spędzenia urlopu w Grecji, Turcji i Hiszpanii. Zgodnie z danymi serwisu wakacje.pl już teraz więcej niż 20% polskich turystów wybrało wakacje w Turcji (http://eccoholiday.com/kraj/turcja/), w obszarze Wybrzeża Egejskiego.

Nowości jakie proponują biura podróży w tym roku?
Najwięcej nowości wśród urlopowych wypraw niezaprzeczalnie wprowadziła Grecja. Kierunek ten, o czym świadczą statystyki, jest to jeden z najczęściej wykupowanych celów przez Polaków. Dobrze jest odwiedzić zaufane biuro podróży Eccoholiday w Poznaniu, Wrocławiu bądź w innym większym mieście, by przyjrzeć im się z bliska. Poniżej krótka wzmianka o kilku z nich.

Do wakacji, gotowi, start!
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wyspiarzy, którzy kochają leżeć plackiem na greckich plażach, z pewnością zauroczyzachwyci malownicza wyspa Samos. Jest to najbardziej zieloną z wysp u wybrzeży Azji Mniejszej. Dodatkowo należy wiedzieć, że ma ona bardzo różnorodne ukształtowanie, a z każdej strony oblewa ją krystalicznie czyste morze w kolorze lazurowym. Z wyspy samos do tureckiego miasta Izmir jest zaledwie 70 km. A to doskonała wiadomość dla osób lubiących zwiedzać.

Fani filmu „Mamma mia” koniecznie odwiedzili by Skiathos. To bardzo kameralna wysepka, której powierzchnia nie przekracza 48 km kw. Warto wiedzieć, że niewielkich rozmiarów można się na niej ukryć – na jednej z 60 plaż.

Inna z greckich wysp ściąga na siebie coraz większą uwagę. Santorini to wizytówką Grecji. To prawdziwa Kalliste. To właśnie wyspa Santorini to jeden z najczęstszych tematów pocztówek i pamiątek z Grecji.

Wyczekiwana przez wielu nowość, czyli wyspa Lesbos także dołączyła do tegorocznej oferty. Wśród najważniejszych atrakcji, które warto odwiedzić wybierając się w tym kierunku jest Skamieniały Las.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes