Eventy branży muzycznej w naszym kraju w 2014 roku

Deep Purple
Następny rok będzie obfitował w niemało eventów czy koncertów muzycznych, ku znacznej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyczni z naszego kraju, ale również z zagranicy ochoczo skorzystają z dużych możliwości dawanych im do dyspozycji. Od ubiegłego roku szczególnie głośno jest o raczkującym dopiero zespole brytyjskim Disclosure, który z ogromną pasją tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym swe idee. Grupa Deep Purple w Polsce wraca z podwójną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!

Pasjonaci muzyczni z naszego kraju zbierają energię na tegoroczne koncerty

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/

Na scenie muzyki elektronicznej zaczął funkcjonować zespół Disclosure, koncertujący niegdyś tylko w swoim kraju. W Polsce zaczęto z pasją słuchać ich kawałków już w 2012 roku, z tego też powodu zespół Disclosure koncert da u nas już w marcu tergo roku. Bracia z Londynu, Guy i Howard Lawrence, pokazują całość własnych możliwości, z czym jednak niektórzy entuzjaści mogliby się nie zgodzić. Stopniowo odkrywają oni swój talent, co już wkrótce pokażą też polskiej publiczności.

Czym zaskoczy Deep Purple swych fanów w Polsce?

Biorąc pod uwagę grupę Deep Purple w Polsce odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tego zespołu legendy. Niezwykle udane wydarzenia w lipcu 2013 zachęciły wykonawców do ponownego odwiedzenia naszego kraju. Brytyjska formacja da popis swych niesłabnących umiejętności tak w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, które przeszły do historii, jak przykładowo Smoke on the Water oraz inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla zwolenników ich muzyki.

Świeża krew na elektronicznej scenie muzycznej

Wśród najbardziej interesujących w opinii fanów muzyki z Polski wydarzeń tego typu wskazuje się na grupę angielską Disclosure koncert dającą w marcu w stolicy Polski. Bilety rozchodzą się w szczególnie krótkim czasie, choć zespół działa stosunkowo niedługo na muzycznym rynku. Szturmem zdobył on jednak wielu fanów w całej Polsce, dzięki czemu pojawia się bardzo często na szczególnie liczących się festiwalach muzycznych, nie tylko w Europie, jednak i na całym świecie.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes