Koncerty muzyczne mają niepowtarzalną magię

Deep Purple
Chadzanie – jeżdżenie, na wszelakie koncerty to na pewno fajna rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela czy Ellie Goulding to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi fanami danego wykonawcy bandu, to tak czy siak będziemy bardzo zadowoleni. Przy założeniu, że umiemy się dobrze bawić.

gra na fortepianie
Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
Cieszy, iż w naszym kraju ciągle są dobre wydarzenia koncertowe, niegdyś byliśmy niemal muzyczną pustynią, lecz teraz chyba wszyscy popularni muzycy zdają sobie sprawę, że dla fanów znad Wisły warto wystąpić, ponieważ nie będzie większego problemu ze sprzedażą biletów.

Idealnym przykładem jest choćby niedawny koncert Petera Gabriela w Łodzi: hala była w 100% pełna, a więc gwiazdor mógł zarobić dużo kasy. Dzisiaj to koncerty na dvd/blu-ray dają artystom największy profit, sprzedaż płyt jest na kiepskim poziomie praktycznie we wszystkich krajach.

Zapamiętajmy, że nawet jeżeli mamy wielką ochotę na koncert, lecz z przeróżnych przyczyn nie jesteśmy w stanie bawić się na żywo, i tak mamy fajne sposoby na spędzenie wolnego czasu. Przykładowo można zakupić soul koncerty dvd/blu-ray, dzięki to którym bez wychodzenia z wygodnego domu będziemy mieli możliwość poczuć niezwykłą atmosferę. W sumie pod wieloma względami typowo domowy koncert jest lepszy, niż koncert na żywo. Zwłaszcza mówimy o akustyce. Ciężko nie dostrzec, iż w większości przypadków akustyka nie jest perfekcyjna, jakby nie patrzeć chodzimy na koncerty głównie dla niezwykłej atmosfery, zobaczenia ulubionego artysty na żywo. Puszczenie koncertu na DVD sprawia, że tak naprawdę wreszcie usłyszymy muzykę, bez choćby konieczności stykania się z ludźmi. Często koncertowe wędrówki oraz rozmowy bardzo denerwują.

A więc: chociaż przyjemnie jest co pewien okres czasu pójść na koncert, to jednakowoż ciężko nie doceniać składanki koncerty na dvd/blu-ray odsłuchanej w zaciszu domu (przeżyj emocje jeszcze raz: popularne koncerty dvd/blu-ray). A w przypadku braku pieniędzy na płytę z koncertem należy zalecić porozglądanie się za dobrym koncertem w serwisie Youtube. W sumie nie chodzi wyłącznie o aspekt typowo finansowy: w zasadzie jest tak, że na Youtube jest niemal wszystko co fajne, zatem jeśli kogoś zainteresowały archiwalne koncerty w wykonaniu chociażby Michaela Jacksona, natrafi na setki tytułów.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes