Zespół muzyczny musi o wszystko dbać

koncert
Odsłuchujemy płyty oraz jesteśmy zadziwieni jej wspaniałym brzmieniem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie i dostrzegamy, że to wszystko brzmi jeszcze lepiej. Na dodatek niesamowite w tym wszystkim jest to, iż na koncertach dba się nie tylko o samodzielną muzykę, lecz również oraz o otoczenie artystów, tak aby wszystko przyciągało nasz wzrok i skupiało go na scenie. A staje się tak głównie przez to, iż muzycy wkładają naprawdę wielkich sił do tego, by jak najbardziej zadowolić swoich słuchaczy.

Studio nagrań
Autor: TheMM
Źródło: http://www.flickr.com
Głośniki wszystko wzmacniają
Jeśli pragniemy zakupić dla siebie wielkie głośniki, takie które spowodują, iż odsłuchiwanie muzyki okaże się zupełnie nieznanym doświadczeniem, to bez wątpienia warto się namyślić nad tym, czy chcemy na przykład . Zalecane przez wielu ludzi, czarne, nie rzucające się w oczy, czy może chcemy takie o jeszcze większej mocy, a więc Behringer Truth B 2030P. Kupując głośniki powinniśmy pomyśleć o rozmiarach naszego pokoju, jeśli będą one posiadały nazbyt wielką moc, to może się okazać, że dźwięk, który będziemy słyszeli będzie też odmieniony, a co się z tym wiąże, nie będzie on brzmiał tak wspaniale jak byśmy sobie tego życzyli.

Scena musi żyć
To co dzieje się na scenie podczas koncertu jest niesamowicie ważne, ponieważ w znacznej mierze od tego zależy, czy wczujemy się w koncert i świetną zabawę, czy non stop będziemy się rozglądać po sali posiadając wrażenie, że nie potrafimy się wyłączyć tak jak reszta. Oczywiście pierwsze co przyciąga wówczas nasze spojrzenie to American DJ TRI GEM LE (super oferty), a więc lampy, dzięki którym są puszczane efekty świetlne. Raz jest oświetlony wokalista, raz lampy suną po tłumie, co chwilę zmieniając własne kolory. Co wspaniałe to z pewnością fakt, iż w połączeniu z kolejnymi możliwościami, jak choćby zadymienie, podaruje to wspaniały efekt. A jak to się staje, że na płytach zawsze jest taki czysty dźwięk (look przejdź), że słyszymy wokalistę, ale nic z tego co dzieje się wokół niego? To zasługa takich urządzeń jak T. Bone SC300, więc mikrofonu studyjnego, który jest odpowiednio zaprojektowany oraz który łapie wyłącznie to, co wyłapywać ma.

To nie taka prosta sprawa
Bycie wokalistą w ogóle nie jest taką prostą rzeczą, ponieważ powinniśmy myśleć nie tylko o samodzielnej muzyce oraz tekstach, ale także i o całej oprawie, tak by wszystko brzmiało idealnie tak jak to sobie wyśniliśmy oraz aby prezentowało się naprawdę fantastycznie. Jakby nie było, bez wątpienia należy się zastanowić, jak sporo wysiłku nasi ulubieńcy muszą przyłożyć w to, byśmy my również byli zadowoleni z tego, co do nas trafia.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes