Co fani mówią odnośnie następnej płyty Black Sabbath?Co słuchacze mówią na temat najnowszej płyty Black Sabbath?

Wybierając Black Sabbath 13 na prezent dla entuzjasty heavy metalu, stawiamy na wyjątkowo popularną opcje na rynku. Mnogość dostępnych dziś propozycji powoduje, że klienci wybierają te dla siebie właściwe. W końcu mają w czym przebierać. 13 to dziewiętnasty album studyjny angielskiego zespołu Black Sabbath. Wydany został w środku czerwca 2013 roku oraz stale cieszy się niemałym zainteresowaniem. Dopracowanie kolejnych kawałków do ideału zachwyca nie tylko fanów heavymetalowych dźwięków.

Black Sabbath 13 jako ceniona przez słuchaczy propozycja muzyczna

Dalga.pl - sklep muzyczny online

Biorąc pod uwagę Black Sabbath 13 jest to zdaniem muzycznych fachowców powrót do korzeni grupy. Black Sabbath zapisał się w historii muzyki heavymetalowej jak mało jaki zespół. Na płycie udziela się również Brad Wilk, który jest perkusistą Rage Against the Machine oraz grupy Audioslave. Gra z Black Sabbath w charakterze muzyka sesyjnego. Nieśmiertelny głos Ozzy’ego Osbourne’a udowadnia uniwersalność propozycji tworzonych przez tę angielską grupę.

Najnowsze propozycje księgarni muzycznej na rynku w Polsce

muzyka
Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com

Wydany w połowie ubiegłego roku album grupy brytyjskiej Black Sabbath to szczególnie dopracowana propozycja, która nieprzerwanie dostępna jest w sprzedaży na rynku muzycznym u nas. Biorąc pod uwagę Black Sabbath 13 zaliczana jest do pierwszych albumów studyjnych. Uprzednim albumem studyjnym zespołu była płyta zatytułowana Forbidden, jaka wydana została w 1995 roku przez Black Sabbath z udziałem Ozzy’ego Osbourne’a. W jej tworzeniu swój udział miał również ceniony basista Geezer Butler. Sprawdź tu: http://www.dalga.pl/black-sabbath-limited-super-deluxe-edition-box-p-33957.html

Stawiamy na najbardziej inspirujące propozycje płytowe na nowy sezon

Gdy przyjrzymy się propozycji Black Sabbath 13 jako ich następny album wzbudził poruszenie wśród fanów tej brytyjskiej grupy i nie tylko. Dystrybutorzy zauważyli nadzwyczaj wysoką liczbę wśród sprzedawanych płyt. Czy to za sprawą udziału Brada Wilka, cenionego perkusisty? Piosenki takie jak End of the Beginning lub God Is Dead na długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Płyta powstała w produkcji Ricka Rubina, który jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes